אז החלטתם שהשנה היעד שלכם יהיה הצפון גם אם החברים שלכם בוחרים לצאת לחו"ל. אמנם אתם פטריוטים מורעלים שנשארים בארץ, אך אין זה אומר שלא מגיעה לכם חופשה משפחתית יוקרתית כיד המלך. באתרי האינטרנט השונים תוכלו למצוא וילות בצפון למשפחות שמחכות רק לכם. כל שאתם צריכים לעשות הוא לפשפש ולחפש ולמצוא את הוילה המתאימה לכם. אז הפתיעו את כל המשפחה בחופשה שאפשר לראות רק בסרטים.

4

חופשה בצפון – מדוע דווקא בוילה?

הצפון הוא אמנם קטן אבל גדוש בפעילויות רבות. יום אחד לא יספיק כדי להכיר את אותו לעומק, וגם לא חודש. אך אם אתם רוצים לקחת חופשה למשך שבוע שלם, כדאי לדאוג למקומות לינה טובים. אלה כמה סיבות לקחת וילה בצפון למשפחה וליהנות מכל רגע:

  • הוילה הפרטית שלכם – ולו לשבוע אחד תוכלו להרגיש כמו מיליונרים בזכות הוילה הפרטית שאתם שוכרים. כי כשהמפתחות הם שלכם השמים הם הגבול. תוכלו לעשות בוילה ככל העולה על רוחכם (בגבול הטעם הטוב, כמובן): להשתולל עם הילדים, לשחק במשחקי קלפים או במשחקי שולחן במשך כל היום, לטייל על שפת הבריכה וליהנות משקט ומפרטיות. בקיצור – להרגיש בבית.
  • האטרקציות וילה בצפון למשפחה מלאה באטרקציות כך שאינכם צריכים לשמוע בכל 5 דקות את המילים "אימא, משעמם לי, מה עושים עכשיו?". כי כשהילד אינו צריכים להתמודד על מקום בבריכה או לריב על התור שלו לשחק בכדורגל שולחני, הוא אינו זקוק לכם כדי שתמצאו לו תעסוקה. אתם יכולים בינתיים ליהנות מאטרקציות למבוגרים: ג'קוזי, ספא וארוחת גורמה איכותית.
  • הבייביסיטר הטבעי שלכם – תאמינו או לא אבל הוילה מאפשר לכם לשמור טוב יותר על הילדים מהסיבה הפשוטה שהיא מגודרת. כך שכל עליכם לעשות הוא להשגיח על הילדים במהלך השהייה בבריכה או ליד מתקנים אחרים הדורשים את השגחתו של אדם מבוגר. וזאת בניגוד למקומות משותפים אחרים שבהם אתם מוצאים את עצמכם רודפים אחר הילדים הפעילים מבלי לבלות בעצמכם מהחופשה.
  • חיים של פאר – וילה בצפון למשפחה מציעה לכם חיי פאר. די בכך שתצפו בתמונות שבאתרי האינטרנט השונים ותקבלו מושג לגבי חיי העושר שאינם רחוקים מכם. אז אם אתם מעוניינים להפוך את התמונה למציאות הזמינו כבר עכשיו מקומות בוילה לפני שיתפסו את מקומכם.
  • יש מקום לכולם – הוילה כוללת חדרי שינה רבים ומפוארים, כך שאם אתם מתכננים חופשה עם המשפחה המורחבת, אין לכם בעיה עם מקומות שינה. כך שאל החופשה שלכם יכולים להצטרף דודים, דודות, סבים, סבתות וגם בני הדודים מצד האם שעמם אתם נמצאים בקשר טוב.
  • הכניסה לבעלי חיים מותרת – וילה בצפון למשפחה מיועדת בהחלט לכל המשפחה, והכוונה גם לחיות המחמד. ישנן וילות שיאפשרו לכם לקחת את רקסי הכלב כדי שיוכל להסתובב ברחבה של הוילה במהלך החופשה אתכם. רק דאגו לברר איזו וילה אכן מתירה זאת ולתאם את העניין מראש עם בעלי הוילה.

להפגין את כישורי הבישול שלכם בוילה

וילה בצפון למשפחה מציעה לכם את כל הכלים הדרושים להכנת הארוחות שלכם. ראשית, אם אינכם מעוניינים לבשל, תמיד תוכלו להזמין ארוחות גורמה בהזמנה אישית או אוכל מהמסעדה הקרובה. אך אם אתם מתעקשים להביא את האוכל הביתי לכל מקום, המטבח של הוילה מספק לכם את כל האביזרים. כך שאתם יכולים להביא עמכם את השמן, הפסטה והתבלינים ולהכין ארוחת ערב משגעת. וזה עוד לא הכול. וילה בצפון למשפחה מציעה לכם ערכה להכנת בשרים על האש. אם אתם רוצים לנפנף קצת במנגל, תוכלו לקנות מוצרי בשר איכותיים בחנות הקרובה, להניח אותם על הערכה ולקבל בשר צלוי טעים וריחני.