אם בשנים עברו היה נהוג לארגן אירועים ומסיבות רק באולם שמיועד לכך – (זה עם השנדלירים המוכרים ורבע העוף התפל) – הרי שכיום חל שינוי משמעותי בדרך בה חוגגים ומציינים אירועים שונים. כיום, קיימת מגמה לארגן כנסים אירועים וחגיגות: דווקא בלוקיישנים יותר מקוריים, כמו בטבע או בחצר פסטורלית, במרחבים מעניינים ובמלונות קטנים. אם אתם רוצים לארגן מפגש אלגנטי ואיכותי – תוכלו לבחור בבית מלון בוטיק לאירועים קטנים. אבל כיצד מארגנים אירוע בבית מלון? הנה מספר טיפים טובים:

בחירת הלוקיישן

בראשית יש לבחור את הלוקיישן המתאים עבור האירוע. בכך יש להכנס לאתרים אשר מספקים מידע על מגוון בתי מלון, אשר יוכלו להתאים עבור החגיגה שלכם. בפורטלים ייעודיים אפשר לחפש בתי מלון על פי אזורים, על פי מחירים, גדלים, והתאמה לכנס או למסיבה שאתם מארגנים. בכך אפשר לבחור לוקיישן אלגנטי לאירוע.

קייטרינג לאירועים

בחירת ספקים

לאחר שהחלטתם אודות המקום בו תקיימו את האירוע, הגיע הזמן לבחור ספקים. משמע: אנשי מקצוע שיספקו לכם ציוד לאירועים, מוזיקה למסיבה, ציוד טכני למצגות, הפעלות, כמו גם ספקים שעוסקים בתחומי ההסעדה. אם אתם תוהים לגבי קייטרינג לאירועים מחיר, ומחירים של בתי מלון ושאר שירותים – אפשר למצוא את המידע באתרים שעוסקים בארגון אירועים.

בחירת תאריך

אחד האלמנטים החשובים שיש לשים אליהם לב, כאשר אתם מארגנים את האירוע, הוא בחירת תאריך מתאים. תאריך ספציפי יקבע בעיקר באמצעות העונה שבה תרצו לקיים את המסיבה או את המפגש החגיגי, כמו גם בהתאם לתאריכים הפנויים של אולם הכנסים בבית המלון. באמצעות מנהל אירועים מקצועי אפשר לבחור תאריך שמתאים עבורכם: גם מבחינת העונה וגם מבחינת הצרכים שלכם.

תכנית אומנותית

כל מפגש חגיגי, בין אם עסקי או משפחתי, חייב להיות מעניין, לכן תכנית אומנותית – תהיה מעולה! בכך אפשר לבחור במצגות, סרטונים, להקה ושאר תכנים, עבור התכנית של האירוע. נסו להתאים את התכנים לסוג החגיגה, כמו גם לקהל המוזמנים ולטעם האישי שלהם.

עזרים טכניים

חשוב כי תכינו ותתקינו בבית המלון את כלל העזרים הטכניים עבור החגיגה. בכך אפשר להתקין ציוד למצגות, אפשר לקשט את האולם בתאורה מיוחדת, להתקין במקום ציוד קריוקי, כמו גם להציב במקום: במה, עמדת DJ וכל אלמנט שאתם זקוקים לו עבור המסיבה.

עיצוב

השלב הסופי נוגע לעיצוב המרחב. כיום, ישנם אולמות אירועים בבית מלון, אשר מיועדים עבור אירועים קטנים, בעוד שמעצב או מעצבת יכולים לתכנן ולעצב עבורכם את המרחב. עם זאת, כדי לחסוך בתקציב, ניתן לעצב לבד את המרחב תוך קבלת השראה מאתרים ואפליקציות עיצוב מתקדמות. באמצעות מתן תשומת לב לכל השלבים, אפשר לארגן אירוע מוצלח ומעניין.